Úvodní stranaInformace o klubuMužské týmyMládežnické týmyArchiv zpráv a výsledkůSponzořiKontakty
 

 
 
 
 
   
 
 

31.1.2010
Zajímavá bilance B-týmu...

--Mužská rezerva má za sebou nabitý lednový program, ve kterém neprohrála, ale bodově ani nijak nezbohatla. Z šesti odehraných zápasů si na své konto připsala celkem 2 výhry a 4 remízy. Tentokrát muži B remizovali v Bílovci s domácím celkem a Krnovem.

13.kolo:
VS.
FBC Orca Krnov
  1.FBK Rožnov p/R B4:4
(2:0, 0:1, 2:3)

Ospalý nástup Sršňů do zápasu byl potrestán již v první minutě, když se nahozený míček odrazil od nohy jednoho z rožnovských obránců obloučkem za Panašova záda. Ani to je však neprobralo, a tak Orca přidala v první třetině ještě druhou branku. Ve druhé části Sršni trochu přidali, dostali navíc dvakrát možnost přesilové hry a v druhé z nich snížil J. Koláček. Na začátku závěrečné části bylo srovnáno, když obránci Krnova při rozehrávce sklouzl míček z čepele a skončil ve vlastní brance překvapeného brankáře. Krátce na to šel Rožnov dokonce do vedení po střele Bártka. V průběhu třetiny však Orca dokázala po dvou brankách získat zpět ztracené vedení. Poslední slovo ale měli Sršni. Ti před koncem zápasu vsadili, za nepříznivého stavu, na hru bez brankáře a zásluhou Jirky, který tečoval střelu z dálky, srovnali na 4:4.

14.kolo:
VS.
1. FBK Rožnov p/R B
 Sborná Bílovec3:3
(1:1, 1:1, 1:1)

Na první branku v zápase se čekalo do sedmé minuty, když mířil přesně z poloviny hřiště přízemní střelou Barabáš. Bílovci se podařilo v první třetině srovnat. Ve druhé části šel Rožnov opět do vedení zásluhou Barabáše, ale opět své vedení neudržel , a tak bylo po dvou třetinách skóre nerozhodné. V úvodu závěrečné části se dostali poprvé do vedení hráči Bílovce. Z toho se však neradovali dlouho a zásluhou Bártka bylo potřetí srovnáno. Ve zbytku zápasu se, i přes několik šancí na obou stranách, žádného z gólmanů překonat nepodařilo, a tak se soupeři rozešli po vyrovnaném utkání smírně 3:3.

podrobnosti z utkání
>>>

  zpět na úvod
zpět do archivu